1st International SEOZEO Summit

Ana sponsorluğu’nu Bilkent Cyberpark’ın yaptığı SEOZONE – First International SEOZEO Summit ilk senesinde dünyanın dört bir yanından gelecek SEO devlerini ağırlıyor! Evet, bu başlığı gördüğüm ve Türkiye SEO sektöründe ilk defa gerçeleşecek olan summit beni biraz heyecanlandırmıştı. Bu yüzden GittiGidiyor olarak biz de hemen yerimizi aldık 🙂

Bu vesileyle de sizlere güzel bir haberim de var! SEOZEO tarafından bana hediye edilen ekstra bir bileti, twitter üzerinden bu konuyu linki ile birlikte @ugureskici ‘yi mentionlayanlar içerisinden yapacağım çekiliş ile 1 kişiye hediye edeceğim. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken sadece 8 Eylül tarihine kadar twitter üzerinden bu konu linkini paylaşmak ve ilgili tweet içerisinde @ugureskici’yi mentionlamak, hepsi bu.. Ayrıca kazanan arkadaşla da SEOZONE Summit’te tanışıp güzel sohbetler edebilir, sorularını da yanıtlayabilirim 🙂 İşte katılım için sizlere örnek bir tweet:

Örnek Twitter

Hemen SEOZEO Summit detaylarını aktarmaya devam edelim:

Konuşmacılarının arasında MajesticSEO’dan Dixon Jones, Distilled’dan Stephanie Chang’ın da bulunduğu SEOZONE; 21 Eylül’de İstanbul’un en prestijli konferans merkezlerinden Lütfi Kırdar’da gerçekleşiyor!

SEO alanında Türkiye’nin ileri gelen ajanslarından SEOZEO, bilgi birikimini paylaşacağı, içeriğinin tamamı SEO hakkında olan bir etkinlik düzenleyerek Türkiye’deki tüm SEO takipçileriyle 21 Eylül 2013’de İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda buluşmayı planlıyor. Yaklaşık 150 kişinin katılacağı etkinlikte; dünyanın en büyük SEO topluluklarından MajesticSEO’nun Pazarlama Direktörü Dixon Jones; Avrupa’nın önde gelen online pazarlama ajanslarından biri olan AKM3’ün CEO’su Maik Metzen ve Dünyanın en popüler SEO ajanslarından Distilled’ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang konuşmacı olarak yer alacak; katılımcılarla SEO üzerine günceli ve deneyimlerini paylaşacaklardır.

Türkiye’nin ilk uluslararası SEO etkinliği olacak bu etkinliğin birbirinden değerli konuşmacılarının listesi ise şu şekilde:

  • Dixon Jones: MajesticSEO, Pazarlama Direktörü
  • Maik Metzen: AKM3, Genel Müdür
  • Stephanie Chang: Distilled, SEO Danışmanı
  • Yiğit Konur: SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür
  • Michael King: iAcquire, Inbound Pazarlama Direktörü
  • Berna Eriş: Google Türkiye, Ürün Uzmanı
  • Kaspar Szymanski: Google Expert
  • Bastian Grimm: State of Search, Yazar

SEOZEO

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için: http://seozeo.com/seozone-2013

Güncelleme: 09.09.2013 tarihinin yapılan çekilişi @phyesix kazanmıştır, tebrikler! 🙂 Yedek talihlimiz ise: @emrefa ‘dır.

15.09.2013 tarihine kadar @phyesix bana ulaşmazsa, tüm hakları ile bilet @emrefa arkadaşımıza devredecektir.

2021 Dijital Pazarlama Trendleri ve İç Görülerim

2020 sanıyorum kimsenin öngöremediği bir pandemi kasırgası ile sonlanmak üzereyken, globalde yaşanan bu durum birçok şirketin çalışma şeklini de etkiledi. Aşının bulunma haberi, panik havasını ve ekonomide yaşanan stresleri gevşetirken insanlar üzerindeki korkunun hemen geçmesi…

COVID-19 Hakkında Platin Dergisi ile Yaptığım Söyleyişi

1-Korona sonrası dönemde hedef kitle, gönüllü karantina döneminde. Çoğu kişi artık sokağa çıkmaktansa her alışverişini online yapmayı tercih ediyor. Sizce bundan sonraki süreçte, markalar hedef kitleye ulaşabilmek ve satın alma süreçlerine hız kazandırabilmek adına ne…

1 yorum

    İzmir’de olmanın kötü yanı bu tür profesyonel etkinlik ve organizasyonlara katılamamak. MajesticSEO’dan D. Jones’u dinlemek isterdim. SEO için oldukça faydalandığım bir sitenin pazarlama direktörünü dinlemek iyi olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.