SEO Teması Çalışmaları ve Mazoşizm

Ulen buraya yazmayı özlemişim beya 🙂 Nedir bu sürekli iş iş iş kafayı kaldıramaz olduk. iyinet yarışması sitemde bahsettiğim gibi çalıştığım şirketin web servislerini tek domaine toplayacağız. Uzun vadede ise tüm içerikleri de yine bu yeni domain üzerinden yayınlamaya başlayacağız. Fakat toplanacak konular biraz farklı olunca semantik arama konusunda biraz tereddütlerim oluştu. Bu yüzden yaklaşık 1 haftadır sürekli bu konuyu araştırıyorum. SEO Theme olarak lanse edilen seo teması konusu dikkatimi çekti ve okuduğum uzun uzun ingilizce makaleler sonrasında kafamda birşeyler belirdi. Yeni yapılacak site için adres ve klasör haritası çıkarttım. Eğer patron müdahale etmez ve kafamdaki yapıyı, yapılacak estetik ve hafif bir tasarıma entegre ettiğimizde oldukça başarılı bir çalışma olacak gibi. En azında bu kadar detaylamasına bir çalışma daha önceden yapmamıştım ve bu çok iyi tecrübe olacak. Ama muhtelen patron müdehale edecek 🙂

Sırf bu sitenin altyapısı için uzun bir süredir hemen hiç bir siteme geri dönüp ilgilenemedim. Evet efendim yakında bu durumu güzel makalelerim ile telafi etmeye çalışacağım fakat bir süre daha blogumla ilgilenemeyecek gibiyim. Hatta 23 Nisan’da bile iş başı yapacağız. Gerçi özel sektör resmi tatil dinlemez ama bir günlük ekstra uyku uyusam oldukça iyi olacaktı.

Neyse dediğim gibi bir süre daha piyasada yokum ama en kısa sürede geri döneceğim. Bu yüzden şimdilik tüm okurlarıma iyi günler diler, yeni gelen bahar/yaz sıcaklarının keyfini sürmelerini dilerim.

Adım uğur eskici, hakkımda daha çok bilgi verdiğim yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen yapacağınız yorumlarda, kişi ve kurumlara hakaret etmeden ve kişilik haklarına zarar vermeden düşüncelerinizi yazınız.

Gnctrkcll Blogger Etkinliği: Gnctrkcll Mobil Uygulaması

12 Ağustos tarihinde Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar‘ın katılımı ve organizatörlüğü; saydığım kadarıyla da 25 civarı blogger’ın katılımıyla gerçekleşen Gnctrkcll Blogger Etkinliği’nde bir araya gelip akşam yemeği yedik. Buluşmamız Galata Aheste restaurantta gerçekleşti….

Kadıköy’ün Köpekleri

Şehir karmaşıklığında sokaklarda unutulan, terkedilen ya da  hastalanmış küçük dostlarımız için her zaman yüreğimizin bir kısmı eminim ki buruk kalmıştır. Elimden geldiğince sokak hayvanlarına yardım etmeye çalışsam da yine de yetemiyorum. İşte bu noktada hayvan…

2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir